logo

نحوه ارسال

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو کارایدک همواره در تلاش است که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ارسال ، به دست مشتریان خود برساند، لذا شرایط ارسال کارایدک در زیر شرح داده می شود.


روش های ارسال کالا:

فروشگاه اینترنتی کارایدک برای تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال سفارشات ، از شرکتهای برتر حمل و نقل ایران استفاده میکند. در حال حاضر کارایدک تمامی سفارشات خود را مطابق با درخواست مشتریان از 3 روش :شرکت پست ، شرکت باربری و  تیپاکس ارسال خواهد نمود.

 

ارسال از طریق پست:

سفارشاتی که در خارج از محدوده تحت پوشش خودروهای پخش کارایدک قرار دارند ، میتواند طبق درخواست مشتری مطابق با شرابط شرکت پست ارسال شوند .تمامی سفارشات که از طریق شرکت پست ارسال میشوند در مدت زمان تقریبی 1تا 4 روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید همچنین مشتریان میتوانند  با قابلیت کد رهگیری سفارش در پنل کاربری خود در قسمت مشاهده فاکتورها در جریان ارسال سفارشات خود قرار گیرند.

 

ارسال از طریق باربری:

با توجه به قوانین اداره پست، بسته هایی که عرض یا طول آنها بیش از یک متر باشد امکان ارسال از طریق پست را ندارند لذا این سفارشات با باربری ارسال خواهند شد، و هزینه ارسال این بسته های حجیم و سنگین (بالای 15 کیلوگرم ) بصورت پس کرایه بعهده مشتریان میباشد.

 

ارسال از طریق تیپاکس:

درصورت درخواست مشتریان ، ارسال سفارشات از طریق تیباکس برای کارایدک امکان پذیر است. و هزینه ارسال نیز بصورت پس کرایه بعهده مشتریان میباشد. توجه داشته باشید هزینه مربوط به ارسال محمولات در سیستم تیپاکس بر اساس وزن مرسولات مشخص شده و پارامتر دیگری مانند حجم در این زمینه تاثیری ندارد.

 

ارسال رایگان:

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی کارایدک برای مشتریانی که در مازندران و در محدوده شهرهای ساری ، قائمشهر، بابل ، آمل ، بابلسر ، فریدونکنار، سرخرورد ، محمودآباد سکونت دارند ، در صورت خرید حجمی و سنگین به صورت رایگان با ماشین پخش کارایدک در مکان مشتری سفارش را تحویل خواهد داد.

 

تحویل حضوری در انبار کارایدک:

در صورتی که خریداران متقاضی دریافت سفارش خود در انبارهای کارایدک باشند ، در صورت ارائه مدرک شناسایی معتبر خریدار ، امکان تحویل سفارش خود را در محل انبار کارایدک خواهند داشت.

 

نکات ارسال سفارشات:

در روزهای جمعه و تعطیلی های رسمی ، هیچگونه ارسالی صورت نخواهد گرفت.

تمامی سفارشات در اولین روز کاری بعد از آن پردازش و اماده ارسال خواهند شد.